היי, אני טליה דיין חיימן

שמי טליה דיין חיימן, אני נשואה ואמא לשני בנים מתוקים. בעלת תואר שני בתקשורת ועיתונאות, מגשרת ומאמנת אישית מוסמכת מטעם מכון מגיד של האוניברסיטה העברית. 

סדרת ספרי  קואצ’ינג לילדים שכתבתי ,ראתה אור באמזון, וחוויתי הגשמת חלום. ראיתי את העתיד שלי נבנה ומתגבש אל מול עיניי בדיוק כמו שדמיינתי. 

אבל,  לחיים היו תוכניות אחרות עבורי. חוויתי משבר בריאותי שטלטל אותי. 

המחלה, שהייתה אפיזודה חולפת בחיי, הייתה נקודת המפנה.  תובנות גדולות, מאירות ומעשיות התגלו בפניי. התחלתי לכתוב לקהל אחר: נשים שמבקשות ריפוי, בתוך קהילת פייסבוק. בהמשך, החלטתי למסד את התוכן ולקבל כלים שיוכלו לעזור להעביר הלאה את הידע הזה שנבע מתוכי, ולמדתי הילינג קבלי. 

כאב פיזי או חולי הם מסר, שלא היתה לו ברירה אלא “לצעוק” כדי שיתייחסו אליו. במפגשים אישיים אונליין, אני “קוראת” את המקור של הכאב או מחלה, מזהה את הבקשה של הנשמה, ומכוונת את המטופלת להקשיב לאותה בקשה, לפגוש בה, לתת לה אהבה ומענה. מטופלות שמגיעות אלי לתהליך לומדות איך לרפא את עצמן, וחוות תסמינים שנרגעים, מחלה שדועכת, ותופעות גופניות שמפסיקות “לצעוק”. 

אם הגוף צועק לך- בואי ותעניקי לעצמך מתנה: תני לי לכוון אותך להקשיב לו, ללחישות הכי דקות, למסרים הכי סמויים ועדינים. מגיע לך לפרוח ולהבריא. 

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד